Krzesła składane

Niezwykle praktyczne rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno w domu, na tarasie, jak i w ogrodzie. Składane krzesła turystyczne to wyjątkowo funkcjonalne rozwiązanie pozwalające na oszczędność miejsca. Sprawdzą się szczególnie podczas imprez oraz spotkań w większym gronie. Gdy nie są nam aktualnie potrzebne, możemy je w każdej chwili złożyć i schować na szafę bądź też za drzwi. Meble są lekkie, dlatego bez problemu można zabrać je ze sobą na przykład na weekend na działce.

Stawiamy na proste i solidne rozwiązania. Dlatego proponujemy krzesła składane aluminiowe, które zapewniają wytrzymałość i niezawodne użytkowanie przez lata. Oprócz solidnej konstrukcji z aluminiowych rurek prezentowane meble posiadają także drewniane oparcia oraz siedziska, które nie tylko doskonale się prezentują, ale też zapewniają niebywały komfort użytkowania.

Wśród proponowanych krzeseł rozkładanych turystycznych znajdują się modele o różnych wymiarach. Dlatego zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Wyświetlanie wszystkich 4 wyników