Parawany 10 m

O wiele skuteczniejsze i prostsze rozwiązanie niż parasol plażowy stanowią duże parawany. Z ich pomocą można w kilka minut wyczarować stabilną i przestronną strefę, gdzie w spokoju zażyjemy kąpieli słonecznych – bez sypiącego się piasku spod nóg innych wczasowiczów. To również doskonała ochrona przed wiatrem! Oferowane przez nas duże parawany (10m) to świetna propozycja szczególnie dla rodzin bądź też większej grupy wczasowiczów.

Muszelki, kokosy, palmy, koła ratunkowe, kolorowe paski – oferowane przez nas parawany plażowe 10m dostępne są w wielu ciekawych wzorach i wersjach kolorystycznych do wyboru. Dzięki temu nie tylko spełnią swoją funkcję ochronną, ale też wprowadzą wesoły nastrój.

Parawany plażowe narażone są na szkodliwy wpływ promieniowania słonecznego, wiatru, wody czy też piasku. Dlatego zadbaliśmy o to, by nasz asortyment został wykonany z materiałów odpornych na czynniki atmosferyczne. Jest to między innymi wytrzymała tkanina typu mikrofibra oraz solidne kijki wykonane z drewna bukowego.

Wyświetlanie wszystkich 9 wyników