Parawany plażowe

Jeśli chcesz zakupić parawan plażowy, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami przygotowanej przez nas oferty. Posiadamy parawany w różnych rozmiarach i wielu niebanalnych wersjach kolorystycznych, dlatego każdy z klientów z pewnością znajdzie produkt, który spełni jego oczekiwania zarówno pod względem funkcjonalności, jak i wyglądu.

Sklep z parawanami plażowymi

Parawan to produkt niezbędny podczas wakacyjnego wypoczynku nad morzem, zwłaszcza w szczycie letniego sezonu. Dzięki niemu zyskamy nieco prywatności na zazwyczaj zatłoczonych plażach, a także osłonimy się od wiatru, co również jest bardzo ważne. Zakup parawanu umożliwi nam również spokojny odpoczynek, podczas gdy inni turyści będą spacerować po piasku i rozsypywać go nieuważnie wokół siebie. Podczas wybierania najlepszego dla siebie produktu, warto wybrać model, który posiada odbijające światło kolory. Takie rozwiązanie sprawi, że wnętrze parawanu nie będzie się zbytnio nagrzewać, a co za tym idzie – znacznie zwiększy się komfort użytkowania. W naszej ofercie przeważają jasne grafiki na tkaninach, zwłaszcza biele i błękity, które doskonale wpisują się w nadmorski krajobraz.

Od czego uzależniona jest cena parawanu

Cena parawanu przede wszystkim zależy od jego rozmiaru i materiału, z którego został wykonany. W naszym sklepie stawiamy na wysoką jakość, przy jednoczesnym zapewnieniu atrakcyjnej oferty cenowej, a poszczególne różnice wynikają właśnie z wielkości konkretnego modelu i rodzaju tkaniny. Generalnie produkt należy dobrać do liczby osób docelowo z niego korzystających, ale im dłuższy parawan, tym lepiej – niektóre modele mogą skutecznie osłonić od wiatru, piasku i spojrzeń pozostałych plażowiczów nawet 3- lub 4-osobową rodzinę. Wyodrębnienie zamkniętej, niemal prywatnej strefy z pewnością pozytywnie wpłynie na cały pobyt nad morzem i sprawi, że wypoczynek stanie się jeszcze bardziej przyjemny. Niemniej jednak dłuższe parawany wymagają zastosowania większej ilości materiału, a także kijków, które mocują całą konstrukcję do podłoża. To w oczywisty sposób nieco podnosi cenę.

Kolejny aspekt stanowi tkanina, z jakiej wykonano przedmiot. Stosowane przez nas tkaniny są wytrzymałe i z powodzeniem ochronią użytkowników przed wiatrem, piaskiem lub – jeśli zajmiemy miejsce przy samej ściance – nawet w pewnym stopniu przed słońcem. Dzięki wysokiej jakości wykorzystywanych materiałów zakupione u nas parawany przy właściwym użytkowaniu okażą się inwestycją na lata. Ponadto dużym atutem oferowanych produktów jest wyposażenie ich w specjalny pasek i sznurki, co znacznie ułatwi transport, a po powrocie z wakacji umożliwi zajmujące niewiele miejsca przechowywanie parawanu do kolejnego wyjazdu. Jeśli więc chcesz zakupić parawan plażowy sklep E-sezon to bardzo dobry wybór, biorąc pod uwagę gwarantowaną atrakcyjną cenę i wysoką jakość.

Wyświetlanie 1–12 z 23 wyników